Mobile Wine cooler

Mobile
Wine cooler
CC 45SL

The mobile wine and drink cooler from the Vestfrost Party series has been designed for the amateurs of outdoor parties. 

The CC45 model holds up to 16 bottles of wine, 44 0.3-litre cans or 32 0.5-litre bottles. As the cooler is equipped with a convenient bottle holder and wooden shelves, you can use it to serve drinks by the table, or as an additional serving top.

The CC45 model is available in black or silver. 

  • Mobile Wine cooler

Product specification

Technical data

Colour
Silver
Energy class
A+
Net capacity
45 liters
Diameter
454 mm
Height
825 mm
Series
PARTY
Number of bottles
44 0.3-litre cans / 16 bottles of wine / 32 0.5-litre bottles
Noise level
39 dB
Display shelf
-
Shelves made of raw oak
-
Tinted door with UV filter
-
Reversible door
-
Door lock
-
Vibration damping compressor
-
Active carbon filter
-
Built-in heating element
-
Temperature control
2-8˚
Minimum ambient temperature
16˚
EAN
5703540128597

Features/Functionality

  1. Double-sided hinged covers
  2. Wine bottle holder
  3. Two externalwooden tops
  4. Rotatingwheels

Download

Product card
Download
Energy label
Download
User manual
Download
Brochure
Download

Product description

Hinged covers

You do not need to remove the entire lid to get a bottle. Thanks to the cover, the desired temperature can be maintained inside the fridge.

Removable wooden tops

You can serve drinks directly on the top of the cooler, or use it as an additional serving top.

Bottle holder

With this convenient holder, you always have a bottle at hand.


See also

Mobile Wine cooler

Mobile
Wine cooler

CC 45BK

Multi-zone Wine cooler

Multi-zone
Wine cooler

FZ 410W

Double-zone Wine cooler

Double-zone
Wine cooler

WFG 45


Chłodziarka do wina CC 45 (srebrna)

Mobilna, ale w pełni profesjonalna chłodziarka do wina marki Vestfrost stanowi znakomite rozwiązanie i przełomowy produkt dedykowany dla wszystkich osób, które cenią sobie degustację idealnie schłodzonych napojów, również w warunkach plenerowych - np. na tarasie, w ogrodzie lub pikniku. W urządzeniu można przechowywać zarówno wino, jak również piwo oraz inne napoje - w zależności od potrzeb chłodziarka dopasuje się do potrzeb użytkowników.

Chłodziarka do wina CC45 może zaoferować bardzo wszechstronne działanie. Jej głównym zadaniem jest przechowywać napoje w jak najbardziej optymalnej dla nich temperaturze - zależnej od rodzaju i gatunku. Winiarka bez trudu pomieści aż do 16 butelek wina, standardowej wielkości, dzięki czemu nawet w przypadku zaproszenia większej ilości gości, dla nikogo nie zabraknie schłodzonego napoju. W swojej mobilnej chłodziarce marka Vestfrost postawiła na jedną, większą strefę chłodzenia, o rozpiętości temperatur od 2°C do 8°C. Projektując party cooler jego twórcy kierowali się założeniem, że zwykle dana grupa ludzi preferuje podobny rodzaj trunków. Stąd też pomysł na wykorzystanie zaledwie jednej komory chłodzenia. Szczególnie podczas organizowania spotkań w plenerze, jest to rozwiązanie w zupełności wystarczające.

W przypadku piwa - chłodziarka do wina CC45 pomieści w sobie nawet 44 puszki o pojemności 0,3 l lub też około 32 butelek 0,5 litra. Niezaprzeczalną zaletą urządzenia są jego rozmiary - ma 82,5 cm wysokości i 45,5 cm średnicy. Produkty marki Vestfrost wchodzące w skład serii Party występują w eleganckim odcieniu srebra, który prezentuje się lekko i nowocześnie. Chłodziarka do wina posiada z przodu specjalny uchwyt, przy pomocy którego możliwe jest stworzenie niewielkiej ekspozycji, dzięki której można zaprezentować wybraną butelkę wina lub też piwa.