Mobile Wine cooler

Mobile
Wine cooler
CC 45BK

The mobile wine and drink cooler from the Vestfrost Party series has been designed for the amateurs of outdoor parties. 

The CC45 model holds up to 16 bottles of wine, 44 0.3-litre cans or 32 0.5-litre bottles. As the cooler is equipped with a convenient bottle holder and wooden shelves, you can use it to serve drinks by the table, or as an additional serving top.

The CC45 model is available in black or silver. 

  • Mobile Wine cooler

Product specification

Technical data

Colour
Black
Energy class
A+
Net capacity
45 liters
Diameter
454 mm
Height
825 mm
Series
PARTY
Number of bottles
44 0.3-litre cans / 16 bottles of wine / 32 0.5-litre bottles
Climate class
N
Noise level
39 dB
Display shelf
-
Shelves made of raw oak
-
Tinted door with UV filter
-
Reversible door
-
Door lock
-
Vibration damping compressor
-
Active carbon filter
-
Built-in heating element
-
Temperature control
2-8˚
Minimum ambient temperature
16˚
EAN
5703540128603

Features/Functionality

  1. Double-sided hinged covers
  2. Wine bottle holder
  3. Two externalwooden tops
  4. Rotatingwheels

Download

Product card
Download
Energy label
Download
User manual
Download
Brochure
Download

Product description

Hinged covers

You do not need to remove the entire lid to get a bottle. Thanks to the cover, the desired temperature can be maintained inside the fridge.

Removable wooden tops

You can serve drinks directly on the top of the cooler, or use it as an additional serving top.

Bottle holder

With this convenient holder, you always have a bottle at hand.


See also

Mobile Wine cooler

Mobile
Wine cooler

CC 45SL

Multi-zone Wine cooler

Multi-zone
Wine cooler

FZ 410W

Double-zone Wine cooler

Double-zone
Wine cooler

WFG 45


Chłodziarka do wina CC 45 (czarna)

Przenośna chłodziarka do wina marki Vestfrost powstała to to, aby znaleźć zastosowanie w warunkach plenerowych. Znakomicie radzi sobie również w przypadku chłodzenia wody, napojów, różnego rodzaju soków lub piwa. Spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, wspólne spożywanie posiłków w ogrodzie, na tarasie lub kocu - każda z tych okazji wymaga odpowiedniej oprawy i akcesoriów. Seria Party to między innymi również i poręczny model CC 45, o ponadczasowym, czarnym wykończeniu. Chłodziarka do wina marki Vestfrost odznacza się klasą energetyczną A+, co oznacza niskie rachunki za energię elektryczną. Samo urządzenie pracuje bardzo cicho, generując zaledwie 39 dB(A) - party cooler pracuje efektywnie, ale przy tym także niemal bezgłośnie. Nie wpłynie więc negatywnie na komfort w czasie spotkania.

Model CC 45 zadba o odpowiednie schłodzenie alkoholi różnego typu. Dostępny zakres chłodzenia oscyluje od 2 do 8 ̊C. Dzięki temu zwolennicy wina, ale także i fani piwa mogą dopasować parametry do konkretnego trunku. Każdy typ napoju ma nieco inną specyfikę, a przy tym musi być odpowiednio przechowywany. Warto więc dowiedzieć się w jaki sposób przechowuje się ulubiony gatunek piwa bądź wina.

Oprócz wykorzystanej technologii, ważną zaletą urządzenia jest także jego mobilność. Posiada kółka, które umożliwiają łatwy, a przy tym szybki transport urządzenia. Przenośna chłodziarka do wina Vestfrost pomieści w sobie 45 litrów netto. Model CC 45 może przechować 44 puszki o pojemności 0,3 l, 32 butelki o pojemności 0,5 l lub zamiennie - 16 butelek wina. Co więcej, dzięki półeczką wykonanym z drewna oraz uchwytom do butelek, chłodziarka serii Party może być z powodzeniem wykorzystywana w formie dodatkowego blatu, lub też jako miejsce do serwowania przekąsek, jak np. sery.