Wall-mounted Extraction hood

Wall-mounted
Extraction hood
VE–90RSABR

For those who value both excellent design and functionality, and who enjoy experimenting with different styles, we have redefined the modern hood. The retro line features stylish design, subtle finishes and eye-catching details that have been combined with useful technical solutions.

  • Wall-mounted Extraction hood

Product specification

Technical data

Colour
Burgundy
Energy class
A++
Width
900 mm
Number of speeds
4
Height
760-1040 mm
Depth
500 mm
EAN
5901138700594

Features/Functionality

  1. Brushless motor
  1. 3 extraction speeds + intensive mode
  2. max. capacity 745 m3/h
  3. Brushlessmotor
  4. min. noise level of 46 dB
  5. Chrome handle

Download

Product card
Download
Energy label
Download
3D model
Download
3D model set
Download
User manual
Download

See also

Wall-mounted Extraction hood

Wall-mounted
Extraction hood

VE–90RSABG


Okap VE 90RSABR (bordowy)

Funkcjonalny model VE 90RSABG, czyli wydajny okap kuchenny stworzony przez Vestfrost reprezentuje najwyższy standard dostępnego na rynku sprzętu AGD. Oryginalna forma oraz selekcja przydatnych w każdej kuchni opcji sprawia, że linia Retro zyskuje rozgłos wśród coraz szerszej rzeszy fanów. Okap dostępny jest w zwracającej uwagę wersji Bordo - jest to intensywny odcień, wobec którego nie sposób przejść obojętnie. Całości dopełniają również wysokiej jakości chromowane wykończenia.

Co ważne - okap kuchenny Vestfrost stanowi jedno z najcichszych urządzeń tego typu w sprzedaży. Na niskich obrotach wytwarza dźwięk nieprzekraczający 46 decybeli. Dzieje się tak, ponieważ powstał z materiału, który nie tylko umożliwia sprawne działanie silnika, ale także świetnie pochłania towarzyszące temu odgłosy. Model VE 90RSABG cechuje przy tym wysoka wydajność. Bardzo szybko może zatroszczyć się o oczyszczenie powietrza z niechcianych zapachów czy kłębów pary wodnej. Okap posiada mocny, bezszczotkowy silnik o wydajności 745 m3/h. Dla wygody użytkownika Vestfrost przygotował 3 różne prędkości zasysania oraz dodatkowy bieg intensywny. Z jego pomocą można skutecznie odprowadzać dowolną ilość skumulowanych przy gotowaniu oparów. Automatycznie wyłącza się po upływie 6 minut, więc nie trzeba martwić się o przeciążenie silnika.

Specjalny zawór zwrotny powietrza, służy do uniemożliwienia cofania się powietrza z przewodu wentylacyjnego podczas bezczynności urządzenia. Okap kuchenny oferuje również energooszczędne i mocne oświetlenie LED, które niejednokrotnie przyda się w czasie pracy w kuchni. Połączenie innowacyjnych rozwiązań, praktycznych funkcji oraz niskiego zużycia energii sprawiają, że linia Retro stała się tak chętnie wybieraną opcją wśród osób zaangażowanych w naukę sztuki kulinarnej. Design oraz funkcjonalność zbiegają się w jednym punkcie, ułatwiając pracę w kuchni.