Vestavné
Mraznička
VR-BF27912H1S

Vestavná mraznička je skvělým řešením, které Vám umožňuje zařídit si kuchyň, podle vlastního vkusu. Kromě toho je spotřebič vybaven nepřeberným množstvím technologií, zajišťujících optimální a pohodlné skladován vašich potravin. Jistě oceníte praktický výrobník ledu.

Specifikace produktu

Technické parametry

Ovládání
Dotykové ovládání
Energetická třída
E
Šířka
540 mm
Osvětlení
LED
Výška
1770 mm
Hloubka
545 mm
Klimatická třída
T/SN
Čistý objem
197 l
Celkový objem mrazničky
197 l
Mrazící výkon
15 kg/24h
Roční spotřeba energie
233 kWh
Hlučnost
41 dB
Počet kompresorů
1 invertor
Počet vnějších dvířek
1
Montáž
Dveřní závěsy Door on Door
Chladící médium
R600a
EAN
590113870151

Funkce

  1. Touch Control
  2. Technologie No Frost
  3. Výrobník ledu Twisted icematic
  4. LED osvětlení
  5. Mrazící police, 2 ks
  6. Nerezové lemovací lišty
  7. Mrazicí zásuvka 6 ks

Ke stažení

Produktová karta
Stažení
Energetický štítek
Stažení

Popis produktu

Výrobník ledu Twisted icematic

Dvojitý rotační výrobník kostek ledu s kapacitou až 384 kusů denně. Nachází se v horní části spotřebiče a jeho použití je velmi pohodlné.

Horní osvětlení

Jedná se o nejúčinnější druh osvětlení v chladicích spotřebičích. Je energeticky účinné a produkuje podstatně méně tepla než tradiční žárovka, takže zabraňuje zvýšení teploty uvnitř chladničky nad požadovanou hodnotu.


Podívejte se také

Vestavné | Kombinovaná...

Vestavné
Kombinovaná chladnička

VR-BB27612H1S

Vestavné | Chladnička

Vestavné
Chladnička

VR-BF27952H1S

VESTAVNÉ | Mraznička

VESTAVNÉ
Mraznička

VR-BS14502M0


Zamrażarka do zabudowy VR-BF27912H0S

Zamrażarka do zabudowy to jeden z najnowszych produktów w ofercie marki Vestfrost, stworzony z myślą o zmieniających się potrzebach konsumentów. Urządzenie wyróżnia również przemyślany rozmiar. Zamrażarka Vestfrost została zaprojektowana w taki sposób, by jak najlepiej zagospodarować przestrzeń wewnątrz, a przy tym nie przytłaczać wnętrza swoimi rozmiarami - urządzenie mierzy 177 cm wysokości, 54 cm szerokości i 54,5 cm głębokości. Użytkowa pojemność wynosi aż 197 litrów. Model VR-BF27912H0S wyposażono w sześć przestronnych szuflad oraz dwie komory zamykane klapkami.

Urządzenie marki Vestfrost działa w oparciu o bardzo cenioną przez konsumentów technologię No Frost, która pozwala na równomierne mrożenie artykułów spożywczych o różnej temperaturze początkowej. Dzięki temu dla żywności zapewnione są optymalne warunki, niezależnie od miejsca, w jakim znajdzie się produkt. Specjalny wentylator skutecznie zapobiega gromadzeniu się szronu. Samo rozmrażanie odbywa się automatyczne. Poziom głośności modelu VR-BF27912H0S to zaledwie 41 decybeli. Cicha i efektywna praca decydują o wysokiej jakości proponowanej przez markę. Zamrażarka do zabudowy Vestfrost posiada mechanizm Twisted Icemtic. To wbudowana, podwójna, obrotowa kostkarka do lodu, która w ciągu jednej doby może przygotować nawet 384 kostki. Do urządzenia wystarczy jedynie wlać wodę.

Projektanci zastosowali w modelu VR-BF27912H0S oświetlenie LED, dzięki czemu zaraz po otwarciu drzwi zamrażarki wszystkie produkty są w pełni widoczne. Urządzenie nie nadszarpnie także domowego budżetu wysokimi opłatami za prąd - roczny pobór energii szacuje zaledwie na 233 kWh, co plasuje urządzenie w klasie A++. Ponadto, zamrażarka VR-BF27912H0S sterowana jest przy użyciu technologii Touch Control. Rozwiązanie jest nie tylko łatwe w obsłudze i wygodne, ale jednocześnie dobrze się prezentuje.